קידום תנועה לאתר באמצעות Web 2.0

Posted byadmin Posted onJuly 23, 2023 Comments0

בכל הנוגע לקידום תנועה לאתר יש לך שיטות שונות שתוכל לבחור מהן. כמובן, אם אתה באמת מתמצא ב-SEO, אתה יכול ליצור מטא תגים, ליצור מפת אתר, ליצור היפר-קישורים עשירים במילות מפתח או לכלול מילות מפתח תיאוריות בתגיות התמונה שלך. עם זאת, זה לא חייב להיות כל כך קשה!

דרך פשוטה יותר שגיליתי ב-24 החודשים האחרונים היא להשתמש בטכנולוגיה שמאחורי Web 2.0 לקידום תעבורת האתר לאתר הראשי שלך. קודם כל, הרשו לי להסביר באיזו טכנולוגיית Web 2.0 אני משתמש.

לקידום תעבורת האתר לאתר שלי אני משתמש בשני מקורות עיקריים:

סקווידו

בלוגים

רבים יטענו שבלוגים אינם באמת נפרדים מ-Web 2.0 ובמובנים מסוימים אני מסכים. אבל הם עדיין חלק מהאסטרטגיה שלי לקדם עסקי אתרים לעסק שלך בטייס אוטומטי. לכן, אני מציע לך להשתמש בהם מקדם אתרים מהסיבה הפשוטה שמנועי החיפוש אוהבים בלוגים. אני לא בטוח למה, אבל הם כן!

הדבר הראשון שעליך לעשות בקידום אתרים בצורה יעילה הוא ליצור רשימת מילות מפתח רלוונטית. הדרך הקלה ביותר שמצאתי לעשות זאת היא להשתמש בכלי מילות המפתח של גוגל. יש הרבה כלים בחוץ אבל זה נראה לי הכי קל.

בעזרת הכלי הזה אני מכניס את כתובת האתר שאני מקדם וזה ייתן לי מילות מפתח שיש להן את הסיכוי הטוב ביותר לקדם תנועה לאתר לכתובת ה-URL שלי. לעתים קרובות אני אכניס גם אתרי האינטרנט של המתחרים שלי ואראה אם מילות מפתח שונות צצות. אחרי שיש לי את הרשימה שלי אני ממשיך הלאה.

Category

Leave a Comment